Wyszukiwanie nieruchomości
0000
Wyniki

Od 1959

Nasza firma narodziła się w pięknej śródziemnomorskiej miejscowości - Jávea, na Costa Blanca. W 1959 roku, kontynuując tradycję rodziną, José Ribes Bas Sénior i jego syn, José Ribes Buigues, założyli firmę, która funkcjonuje po dzień dzisiejszy i znana jest na arenie międzynarodowej ze swojego rozwoju oraz reputacji w sektorze agencji nieruchomości luksusowych.

W połowie XX wieku, na szczytowym etapie rozwoju Hiszpanii, rodzina Ribes zapoczątkowała turystykę Na Costa Blanca, z nowo powstałej firmy wykonano pierwsze operacje zakupu gruntów i budowy mieszkań dla turystów. Lata 60 oznaczały ciągły rozwój Rimontgó, nabywanie terenów, nowych willi i innych budynków. Prestiż spółki wzrósł wśród klientów narodowych, jak i obcokrajowców, dzięki uczciwości, jakości produktu i profesjonalnej obsłudze klienta, trzech charakterystyk wpisanych w DNA Rimontgó i które nadal sa uznawane za najważniejsze w naszej ekipie.

Inną wybitną cechą Rimontgó jest zdolność do otwierania się na nowy rynek. Idealnym przykładem są lata 70, kiedy to José Ribes Buigues, za kierownicą Seata 850, nie wahał się przemierzyc 3000 km w kierunku Szwecji, towarzyszący zaprzyjaźnionemu małżeństwu pochodzącemu stamtąd. Cel: przekonanie Skandynawów o zaletach Costa Blanca. Wysiłek sie opłacił, a José Ribes wrócił Jávea z kilkoma podpisanymi umowami w schowku Seata.

Zapał do internacjonalizacji wzrósł w latach 80, kiedy to nowe pokolenie Ribes (bracia Antonio, José i Eduardo) z obszerną wykształceniem wyspecjalizowanym w zagranicy, stali się częścią Rimontgó.Od początku lat 90, obecność Rimontgó na rynku miedzynarodowym wśród agencji nieruchomości luksusowych, wzrasta i zdobywa gigantycznych partnerów, takich jakSotheby’s, a następnie Christie’s, której obecnie Rimontgó jest jedynym partnerem w Hiszpanii, oraz członkiem International Advisory Board. Dziś ten rozwój jest kontynuowany, a kolejnymi partnerami są kolejne duże spółki w sektorze, jak como Luxury Portfolio, Leading Real Estate Companies of the World oraz sieć europejska EREN (European Real Estate Network), której członkiem Rimontgó jest od 2004 roku.

Książka wydana przez Rimontgó z okazji 50-lecia istnienia

Obecnie Rimontgó jest firmą, którą tworzy ponad 30 osobowy zespół z siedzibami w Walencji i Jávea, która utrzymuje swoje korzenie lokalne na skalę światową. Będąc liderem na rynku, z moralnością oraz doświadczeniem z klientem, wpasowuje się w impuls technologiczny znany i nagradzany na arenie międzynarodowejm jako wpływowa agencja nieruchomości (The Most Influential Global Real Estate Leader Award, 2007) oraz innymi nagrodami międzynarodowymi za najlepszą stronę internetową w sektorze nieruchomości.

Kontakt z Rimontgó