Wyszukiwanie nieruchomości
0000
Wyniki

Sprzedaż spersonalizowana

Zaufanie oraz profesjonalne podejście do klienta są podstawą naszego sukcesu, szczególnie w określonych typach transakcji związanych z nieruchomościami, oraz są gwarancją istnienia naszej firmy. Istnieją nieruchomości, które, ze względu na swoją niepowtarzalność, są wyjątkowo narażone na nieprzemyślane wystawienie na rynku lub pozbawione kontroli.
Ponadto, istnieją osoby, które przez swoją reputację, prestiż lub pozycję społeczną wymagają traktowania ze szczególną poufnością, zarówno gdy zdecydują się zakupić nieruchomość, jak w przypadku jej sprzedaży. hay personas que por su elevada reputación, prestigio o relevancia social nos exigen un tratamiento muy confidencial tanto cuando deciden comprar un inmueble como cuando, eventualmente, deciden venderlo. Zwykle te transakcje zawierane są przez sprzedaż spersonalizowaną.
Rimontgó dysponuje również nieruchomościami, które pokazuje jedynie potencjalnym kupcom po przeprowadzonej z nim rozmowie oraz dowiedzeniu się, jakie oczekiwania ma klient i czego szuka.
Na naszej stronie internetowej można znaleźć niektóre z nieruchomości, które mamy w sprzedaży. Mimo to, jeśli nie znajdą Państwo tego, czego szukają, zapraszamy do wypełnienia załączonego formularza oraz umówienia się na osobistą wizytę w jednym z naszych biur lub w Państwa domu. Oczywiście, spotkanie oraz przprowadzona rozmowa w sprawie szukanej przez państwa nieruchomości przeprowadzone zostaną z całkowitą poufnością.
Prośba o informacje na temat nieruchomości spersonalizowanych