Wyszukiwanie nieruchomości
0000
Wyniki

European Real Estate Network

Założona w 2004 roku przez wyselekcjonowaną grupę dawnych członków Sotheby’s w Europie, EREN jest wynikiem połączenia sił ekskluzywnych nieruchomości z dziewięciu krajów europejskich. Razem stanowią grupę o reputacji godnej pozazdroszczenia, profesjonalizmie, uczciwości, świadczenia usług i znajomości produktu.  

Grupa ta wyspecjalizowana w sektorze luksusowych nieruchomości stworzona została przez EREN, międzynarodową organizację non-profit, zajmującą się luksusowymi domami. Jako wzorzec w sektorze, EREN to ogólnoeuropejska sieć wysokiej klasy specjalistów od nieruchomości, która gwarantuje najwyższą jakość usług i najbardziej ekskluzywne domy we wszystkich krajach, w których jest obecna. .

EREN zostało założone w celu wymiany doświadczeń zawodowych, kontaktów międzynarodowych i zasobów każdej z agencji wchodzących w jego skład, aby stworzyć nie tylko sieć renomowanych agencji nieruchomości, ale również platformę o skali europejskiej, by rozszerzać marketing, promocje i zasoby nieruchomości na wysokim poziomie

CZŁONKOWIE EREN

Członkowie wybierani są w sposób bardzo ostrożny, ednocześnie rozpoczęto serię ulepszeń i inicjatyw, aby stać się punktem odniesienia na rynku luksusowych nieruchomości w Europie. Jednym z głównych celów tej sieci jest zaangażowanie i poświęcenie dla klienta. W tej chwili sieć ma 26 biur i 300 pracowników z dziewięciu krajów europejskich.

Kierownictwo EREN.

OFICJALNA STRONA EREN

Strina EREN – Sieć agencji nieruchomości w Europie

PUBLIKACJE EREN

Villae International Magazine

Villae 12

EREN także publikuje swoje własne czasopismo. Można je przeczytać w Internecie, na stronie Villae International Magazine.

Można również zamówić bezpłatną kopię magazynu Villae International.

INNI PARTNERZY

Więcej partnerów…