Wyszukiwanie nieruchomości
0000
Wyniki

Luxury Portfolio

Luxury Portfolio International

Luxury Portfolio International

Luxury Portfolio założone przez najlepszych agentów nieruchomości w sektorze luksusowym w Ameryce Północnej i Południowej, Europie, Australii i Karaibach, Morza Śródziemnego oraz Pacyfiku. Nieruchomości, którymi dysponuje, są najbardziej ekskluzywne na świecie, a także bardzo zróżnicowane.  

Luxury Portfolio oferuje szeroką gamę nieruchomości, od tradycyjnych domów, po oddalone miejsca na egzotycznych wyspach, wiejskie domy i rezydencje miejskie. 

Firmy wchodzące w skład tej grupy oferują sieć akredytowanych profesjonalistów, którzy są przyzwyczajeni do oferowania usług najwyższej jakości, wymaganych przez kupujących i sprzedających. Luksusowy program Leading Real Estate Companies of the WorldTM to sieć agencji nieruchomości o charakterze międzynarodowym, która bierze udział w transakcjach o milion dolarów więcej niż pozostałe organizacje na świecie.  

Na stronie internetowej, zwyciężczyni nagród, można zobaczyć więcej nieruchomości w cenie ponad milion dolarów, niż na jakiejkolwiek innej stronie organizacji z luksusowymi nieruchomościami. Strona przetłumaczona jest na dziewięć języków, oferuje wymianę na 22 waluty i co roku odwiedza ją ponad 1,2 osób.   

Edycja z 2006 roku Ultimate Homesopublikowana w magazynie Unique Homes, opisuje członków Luxury Portfolio jako posiadaczy 25% spośród 1000 najdroższych nieruchomości w Stanach Zjednoczonychco stanowi wyraźny wskaźnik uprzywilejowanej pozycji tej organizacji w USA. Członkowie Luxury Portfolio cieszą się dostępem do ekskluzywnego marketingu nieruchomości w publikacjach w duPont RegistryCountry Life i Financial Times. 

Bez wątpliwości Luxury Portfolio jest jedną z międzynarodowych sieci opartą na jakości, doświadczeniu i reputacji ponad 200 członków. Duża wiedza lokalna, którą posiadają jej członkowie sprawia, że Luxury Portfolio jest stowarzyszenie o wielkim znaczeniu na arenie międzynarodowej

Strona Luxury Portfolio International

Więcej partnerów…