Wyszukiwanie nieruchomości
0000
Wyniki

Luxury Real Estate

Luxury Real Estate.Luxury Real Estate

Luxury Real EstateW skład tej międzynarodowej sieci wchodzi ponad 1500 luksusowych agencji nieruchomości na całym świecie, które jednoczą jakoś i ekskluzywność. Każda z tych agencji została starannie dobrana w indywidualny sposób przez John Brian Losh, uwzględniając kryteria jakości i doskonałości. Wszystkie te spółki opisane są w corocznym czasopiśmie w wyjątkowej oprawie: Who’s Who in Luxury Real Estate (Kto jest Kim w Luksusowej Agencji Nieruchomości). 

Oprócz tego, strona internetowa stowarzyszenia, która została nagrodzona, posiada bazę online z ekskluzywnymi nieruchomościami z regionów i krajów całego świataKażda z nich dołączone ma wysokiej jakości zdjęcia, wirtualną wycieczkę, plany, szczegółowe opisy oraz mapy z zaznaczoną lokalizacją, gdzie się ona znajduje.

Członkowie Luxury Real Estate co roku biorą udział w czterocyklowej konferencji. Jej klienci mogą skorzystać ze specjalnych cen, publikując reklamę w znanym, prestiżowym magazynie, takim jak Wall Street JournalUnique Homes i inne. Organizacja posiada także swoje własne czasopismo, wydawane co cztery miesiące, Luxury Real Estate Magazine. 

Dzięki podpisanym umowom z prestiżowymi firmami, Luxury Real Estate może zaoferować swoim członkom, a także klientom najlepsze ceny oraz obsługę w zakresie hipotek, aranżacji wnętrz, zagospodarowania terenu i architektury. Ponadto każda delegacja jest nadzorowana przez dyrektora generalnego wyspecjalizowanego w danej strefie, jako struktura zaprojektowana w celu zagwarantowania najwyższej jakości usług zarówno dla członków, jak i ich klientów.

Strona LRE – LuxuryRealEstate.com

Więcej partnerów…