Wyszukiwanie nieruchomości
0000
Wyniki

Firma

Rimontgó jest spółką specjalizującą się w transakcjach luksusowymi nieruchomościami w Walencji, na wybrzeżu Costa Blanca (Alicante, Jávea, Denia, Altea, …) oraz nieruchomościami inwestycyjnymi, zarówno rezydencjami, jak i lokalami w największych miastach europejskich. 

Założona w 1959 roku, jest jedną z agencji nieruchomości o największym prestiżu i reputacji w regionie, ze względu na wysoką jakość produktu, oraz profesjonalizm w podejściu do klienta.  

Rimontgó dysponuje dwoma biurami w Jávea i jednym w Walencji, co pozwala na poznanie lokalnego rynku nieruchomości, na potrzeby jak najbardziej wymagającego klienta hiszpańskiego oraz zagranicznego. Rimontgó jest liderem w sektorze nieruchomości luksusowych na terenie wschodniej Hiszpanii.

Ponadto, Rimontgójest członkiem ekskluzywnych międzynarodowych sieci, jednych z ważniejszych w sektorze nieruchomości luksusowych, zajmując miejsce w Comité de Dirección, Advisory Board Christie’s International Real Estate – prestiżowej agencji nieruchomości, oraz Luxury Portfolio International i Leading Real Estate Companies of the World, obie z siedzibą w Seattle, oraz członkiem założycielskim EREN – European Real Estate NetworkLtd, z siedzibą w Londynie.  

Kierownicze stanowiska zajmowane przez Rimontgó w zarządach tych agencjach międzynarodowych, nie mają sobie równych w świecie, co jest dużą zaletą obecności w sektorze nieruchomości oraz posiadania licznych kontaktów w głównych miastach na pięciu kontynentach.  

Rimontgó

W kwestii innowacji technologicznych, Rimntgó posiada wewnętrzny system zarządzania, rozwinięty jedynie wewnątrz firmy przez grupę informatyków, którzy również rozwijają strony internetowe w 6 językach i strony internetowe EREN – European Real Estate Network, Ltd, której, jak wcześniej wspomniano, jest twórcą.   

Strona internetowa Rimontgó i tworzenie jej przez pracowników nagradzane było wiele razy (20 razy, od 2012 roku), między innymi za najlepszą stronę internetową agencji nieruchomości na świecie (Best overall Websiteoraz za przewodnictwo w marketingu online www.rimontgo.pl

Katalog nieruchomości złożony jest z listy wybranych nieruchomości, chociaż nie jest wyczerpujący: posiadłości w najlepszych budynkach, apartamenty i wille przy plaży, posiadające pole golfowe, domy podmiejskie i inne wyjątkowe nieruchomości 

Mimo to, strona internetowa Rimontgónie pokazuje wszystkich nieruchomości dostępnych w sprzedaży. 

Mimo to, strona internetowa Rimontgó, nie pokazuje wszystkich nieruchomości dostępnych w sprzedaży. 

Istnieją wybrane produkty, które Rimontgó włączyło do departamentu sprzedaży spersonalizowanej. Są to zarówno budynki, takie jak biura, hotele, winiarnie, domy przeznaczone na polowania, zamki, pola golfowe, jak i ekskluzywne wille i apartamenty, których właściciele życzą sobie absolutną poufność; która jest zagwarantowana klientom Rimontgó. Każda nieruchomość jest pod opieką osoby zarządzającej, która jest odpowiedzialna za informowanie i odwiedziny potencjalnych kupców, wcześniej poznanych. Miasta takie jak Madryt, Londyn, Paryż, Berlin, Wiedeń, Porto Cervo, Genewa, Hong Kong, Los Angeles, Nowy Jork czy Miami znajdują się w zarządzaniu Rimontgó, odwiedzający umawiają się z zarządzającymi nieruchomości będącymi na miejscu.

W ciągu ponad 60 lat doświadczenia, Rimontgó zyskały tysiące zadowolonych klientów. Nazwa Rimontgó, jako integralna firma, umocniła swoją pozycję podczas wielu lat wzajemnych relacji z kupcami, sprzedającymi i profesjonalistami w sektorze nieruchomości. Rimontgó posiada wielojęzyczny pracowników, wysoko wykwalifikowanych, którzy świadczą klientom usługi najwyższej jakości.

Inmobiliaria Rimontgó Valencia

Usługi

Sprzedaż domów, lokali, działek, nowego budownictwa, nieruchomości luksusowych. Wynajem i sprzedaż na Costa Blanca willi, domów, daczy, mieszkań i apartamentów.

Rimontgó posiada długą listę nowych nieruchomości i tysiące zadowolonych klientów. 

Opinia

Państwa opinia i komentarze stanowią dla nas przewodnik do ulepszenia naszych usług. Mają Państwo jakieś uwagi? Proszę dać nam znać.

Kontakt

Jeśli życzą sobie Państwo skonsultować się z nami, zostawić komentarz lub rozwiązać wątpliwości, proszę wejść w formularz kontaktowy. Z chęcią odpowiemy.

Linki

Przydatne strony: informacja turystyczna i partnerzy de Rimontgó.