Wyszukiwanie nieruchomości
0000
Wyniki

Nagrody otrzymane przez Rimontgó

2007 TOP INTERNATIONAL CONTRIBUTOR – RELO Home Search

Relo Home Search - Top International Contributor

Rimontgó zostało nagrodzone tą prestiżową międzynarodową nagrodą na runku nieruchomości na corocznej konferencji The Leading Real Estate Companies of the World RELO® w marcu 2008 roku, w Boca Ratón na Florydzie. Rimontgó było spółką bez siedziby w Stanach Zjednoczonych, która w ubiegłym roku uzyskała najwięcej nieruchomości na stronie internetowej ReloHomeSearch i zostało docenione za wkład w marketing sieciowy, promowanie sektora nieruchomości i udanych inwentaryzacji sprzedaży przez RELO Home Search®, międzynarodową sieć skupiającą 700 najlepsze agencje nieruchomości na całym świecie

MOST INFLUENTIAL GLOBAL LUXURY REAL ESTATE LEADER 2008 – Luxury Real Estate

Luxury Real Estate - Most Influential Global Luxury Real Estate

Trzecia Coroczna Europejska Konferencja Luxury Real Estate w Salzburgu była początkiem serii ważnych nagród, które Rimontgó otrzymało za wysiłki marketingowe, networkingowe, kontakty online I niestrudzoną pracę José i Antonia Ribes Bas, aby podnieść poziom profesjonalizmu i etyki w branży. W 2008 roku firma została wybrana ze względu na jej wysiłki na rzecz promocji współpracy międzynarodowej i powiązań handlowych między profesjonalnymi podmiotami na rynku luksusowych nieruchomości. 

BEST WEBSITE DESIGN 2008 – Luxury Real Estate

Best Website Design 2008

Później w 2008 r. ponownie przyznano nagrodę Rimontgó, tym razem za jakość projektu i funkcjonalność swojej strony internetowej. Wybrane spośród ponad 2000 międzynarodowych firm, z ostateczną listą 15 nominowanych firm, Rimontgó otrzymało nagrodę nie tylko za nowoczesny design i łatwą obsługę strony internetowej, ale także za wykorzystanie najnowszych technologii i skryptów zaprogramowanych w ramach Ta sama firma, pełne tłumaczenie na kilka języków i włączenie narzędzi, takich jak mapy i formularze kontaktowe, takie jak czat, e-mail i skype. Wspólny wynik był ponadto kompletny i potężny pod względem marketingu w wyszukiwarkach internetowych oraz jako narzędzie informacji dla klientów. 

BEST WEBSITE INNOVATION 2009 – Luxury Real Estate

Best Website Innovation 2009

Rok później, firma z siedzibami w Walencja i Javea, kolejny raz została wybrana spośród 1700 firm z 65 krajów, w corocznej nagrodzie w Vail, w Kolorado, tym razem otrzymując uznanie za kontynuację innowacji w rozwoju stron internetowych Rimontgó. Udowadniając, że jest to dziedzina, w której działamy na rzecz poprawy, dział informatyczny ciężko pracował nad rozwojem stron dla firmy. Jakoś i różnorodność stale aktualizowanych treści, a także języków, w których są oferowane, zostały również uwzględnione przy przyznawaniu tej nagrody Rimontgó, którego blogi oszołomiły obecnych..

WEBSITE QUALITY CERTIFICATION 2009 – The Leading Real Estate Companies of the World

Website Quality Certification 2009

Leading Real Estate Companies of the Worls rozpoczęły Website Quality Certification, aby pomóc firmom z branży nieruchomości osiągnąć najwuższy poziom jakości i najnowocześniejsze praktyki związane z ich obecnością w Internecie. Przy ścisłych kryteriac, takich jak jakość, prezentacja strony internetowej, łatwość użycia, informacje, strategia SEO i ogólne wrażenia użytkowników, WQC są przyznawane w bardzo niewielkiej liczbie.a wiele firm nadal ciężko pracuje aby spełnić wszystkie niezbędne wymagania. Dzięki uznaniu wartości internetu. Rimontgó wytyczyło ścieźkę, która uczyniła go liderem w branży nieruchomości,c zego przykładem jest certyfikat WQC z 2009 roku. 

MOST INTERNATIONAL NEW LISTINGS 2009 – Luxury Portfolio International

Most International New Listings 2009

Rimontgó zyskało jeszcze większe uznanie w corocznych nagrodach wiodących firm z branży nieruchomości na światowej konferencji w Las Vegas w marcu 2010 roku. Zespół firmy rozwinął swoją wiedzę techniczną i marketingową i został wybrany przez luksusowe portfolio wśród kolejne 26 firm z 17 różnych krajów, wnosząc więcej nieruchomości na stronę Luxury Portfolio niż jakakolwiek inna firma poza Stanami Zjednoczonymi. “Fakt, że osiągnęliśmy to dzięki stosunkowo niewielkiemu zespołowi, czyni mnie jeszcze bardziej dumnym” – powiedział dyrektor Rimontgó, José Ribes Bas. 

BEST SEO STRATEGY 2009 – The Leading Real Estate Companies of the World

Best SEO Strategy

Wśród najważniejszych nagród otrzymanych przez Rimontgó jest „Mejor Estrategia SEO” otrzymana w marcu 2010 roku podczas Leading Real Estate Companies of the World Awards w Las Vegas. Nagroda była zwieńczeniem starannie przestudiowanej strategii marketingu online firmy, która inteligentnie wykorzystuje narzędzia SEO dostępne dla najbardziej zaawansowanych firm. “Wymaga to wiele ciężkiej pracy i długofalowej wizji, zwłaszcza konieczności dostosowania podejścia do każdego z języków, w których komunikujemy się z naszymi klientami” – powiedział dyrektor Departamentu Informatyki Ignacio Artagoitia. 

WEBSITE QUALITY CERTIFICATION 2010 – The Leading Real Estate Companies of the World

Website Quality Certification 2010

Ze względu na to, że Rimontgó stale poprawia swoją obecność w sieci i dba o nią oraz stale zwiększa swoje umiejętności marketingowe i techniczne online, nie było zaskoczeniem, że firma ponownie uzyskała certyfikat jakości internetowej “Website Quality Certification 2010”.

MOST INTERNATIONAL NEW LISTINGS 2010 – Luxury Portfolio International

Most International New Listings 2010

Po otrzymaniu tej nagrody w 2009 roku, zespół Rimontgo kontynuowało wysoką wydajność w następnym roku, ponownie przyczyniając się do większej ilości nieruchomości na stronie Luxury Portfolio niż jakakolwiek inna firma, niemająca siedziby w Stanach Zjednoczonych. 

BEST OVERALL WEBSITE 2010 – The Leading Real Estate Companies of the World

Best Overall Website 2010

Najprawdopodobniej największą ze wszystkich nagród w Rimontgó, z wyjątkiem jednej, „Best Overall Website, było to międzynarodowe osiągnięcie otrzymane w marcu 2011 roku. Podczas Leading Real Estate Companies of the World w Las Vegas. “Wybór spośród tak wielu firm, z których wiele jest znacznie szerszych niż Rimontgó, był dużym osiągnięciem”, mówi Antonio Ribes Bas. “To potwierdza, że jesteśmy na dobrej drodze i że stworzyliśmy doskonałą stronę internetową pod względem informacji, organizacji, łatwości użycia i prezentacji”. 

LUXURY REAL ESTATE LIFETIME ACHIEVEMENT 2011 – Luxury Real Estate

Luxury Real Estate - Lifetime Achievement 2011

Spośród wszystkich nagród uzyskanych przez firmę, wisienka na torcie pojawiła się w 2011 roku w Amsterdamie, gdzie bracia Ribes zostali uhonorowani przez swoich kolegów, kontakty biznesowe i przyjaciół prestiżową nagrodą Lifetime Achievement Award za ich ogromny wkład w przemysł. Dla dwóch braci, którzy ciężko pracują, aby przyczynić się do ich rodzinnego biznesu, a także do całego sektora, nie ma większego uznania niż to. 

PREMIO A LA MEJOR WEB EN INNOVACIÓN 2011 – Luxury Real Estate

Premio de 2011 a la Mejor Web en Innovación

W październiku 2011 roku firma otrzymała nagrodę za najlepszą innowację w sieci (Best Website Innovation). Znak, który pod względem jakości prezentacji internetowej, informacji i użyteczności, Rimontgó nadal jest innowatorem w tym sektorze.  

Nagroda, którą otrzymał Antonio Ribes 11 października podczas 16. Corocznej Konferencji Luxury Real Estate w Grand Del Mar w San Diego w Kalifornii, skupia się nie tylko na istniejącym standardzie witryny internetowej firmy, ale także na szczególnie na poziomie ciągłego rozwoju, doskonalenia i innowacji. 

OUTSTANDING INTERNATIONAL CONTRIBUTOR 2011 – ReloHomeSearch

Premio de 2011 al colaborador internacional más destacado

Rimontgó po raz drugi zdobył prestiżową nagrodę dla wybitnego międzynarodowego współpracownika (destacado (Outstanding International Contributor) podczas dorocznej konferencji Leading Real Estate Companies of the World® w Orlando na Florydzie, w marcu 2012 r. Rimontgó wyrósł triumfalnie jako niezarejestrowana firma. Amerykanin, który w tym roku wniósł największą liczbę ofert do RELO Home Search®, pomagając w prowadzeniu jednego z najlepszych narzędzi wyszukiwania nieruchomości na świecie. 

BEST NEW MEDIA 2011 – The Leading Real Estate Companies of the World

Innowacyjne prace rozwojowe jego znakomitego zespołu IT doprowadziły Rimontgó do nagrody Best New Media Award na corocznej konferencji “The Real Estate Companies of the World” w Orlando na Florydzie w marcu 2012. Wiele rewolucyjnych technik i technologii marketingowych, takich jak kodowanie QR, strony korporacyjne na Facebooku i strony internetowe dostosowane do urządzeń mobilnych zostały z powodzeniem zintegrowane z wewnętrznym narzędziem do zarządzania nieruchomościami w firmie, co jest wyjątkowym osiągnięciem dla Rimontgó. 

<

SECOND BEST OVERALL WEBSITE 2011 – The Leading Real Estate Companies of the World

Premio de 2011 a la mejor página web (Best Overall Website)

Wybrany spośród setek firm z branży nieruchomości z całego świata, Rimontgó, jedyny europejski przedstawiciel w tej kategorii, był drugi w głosowaniu na najlepszą stronę internetową (Best Overall Website) w marcu 2012 r. Zespół Rimontgó otrzymał ponownie zasłużone uznanie dla innowacyjnego rozwoju wielokrotnie nagradzanej witryny internetowej, dzięki wbudowanemu narzędziu zarządzania nieruchomościami, które działa indywidualnie na sześciu wielojęzycznych stronach internetowych.

WEBSITE QUALITY CERTIFICATION 2011 – The Leading Real Estate Companies of the World

Website Quality Certification 2011

Już trzeci rok z rzędu firma Rimontgó uzyskała upragnioną nagrodę WQC (Website Quality Certification) po tym, jak podkreśliła ogromnie wszystkie przeanalizowane  kryteria, co chcą osiągnąć inne firmy członkowskie, takie jak łatwość nawigacji, optymalizacja wyszukiwarek i ogólne wrażenia odwiedzających

PRESIDENT’S SERVICE AWARD 2011, GLOBAL ALLIANCE CLUB 2011, PEAK PRODUCERS SILVER LEVEL 2011 – The Leading Real Estate Companies of the World

President's Award 2011 and Peak Producers Silver Award 2011

Rimontgó nadal świeciło podczas corocznych konferencji Leading The Real Estate Companies na konferencji Wold® w Orlando na Florydzie. Firma uzyskała dostęp do wyłącznego Global Alliance Club, będąc jedną z zaledwie 59 firm, które z powodzeniem zamknęły ważną transakcję międzynarodową. Rimontgó zdobył także Nagrodę Prezydenta 2011 za swój wkład przez cały rok oraz nagrodę Peak Producers Silver Award 2011 za wybitne osiągnięcia na całym świecie.

MOST INNOVATIVE MARKETING TECHNIQUE 2012 – Luxury Real Estate

Galardón a la técnica de marketing más innovadora (Most Innovative Marketing Technique)

Komitet ekspertów na jesiennym spotkaniu spotkaniu Luxury Real Estate Scottsdale w Arizonie przyznał Rimontgó z prestiżową nagrodą „Najbardziej Innowacyjna Technika Marketingowa” (Most Innovative Marketing Technique) za opracowanie własnego podpisu, oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami i CRM. Ta prestiżowa nagroda jest prawdziwym odzwierciedleniem rosnącego doświadczenia Rimontgó w dziedzinie marketingu nieruchomości online. Ten kompleksowy system, RENEW, idzie o krok poza konwencjonalne systemy dzięki intuicyjnej platformie komunikacji i planowania, zaprojektowanej z myślą o zwiększeniu wydajności operacyjnej

WEBSITE QUALITY CERTIFICATION 2012-2013 – The Leading Real Estate Companies of the World

Website Quality Certification 2012-2013

Rimontgó ponownie znalazło się w gronie nominowanych do wiodących firm z branży nieruchomości na świecie, w uznaniu wysiłków firmy na rzecz ciągłego rozwoju i ciągłego doskonalenia. Jest to widoczne przede wszystkim w dziedzinie IT, gdzie Rimontgó po raz kolejny uzyskał Website Quality Certification strony internetowej, który odzwierciedla wysoki poziom jego stron internetowych, ale wysokie standardy jakości nadal obowiązują we wszystkich obszarach organizacji, takie jak marketing, sprzedaż, organizacja wewnętrzna, uwaga i obsługa klientów. 

BEST INTERACTIVITY 2013 – The Leading Real Estate Companies of the World

Website Quality Certification 2012-2013

Portal internetowy Rimontgó zyskał nowe uznanie, ponieważ po raz kolejny został wyróżniony nagrodami przyznawanymi przez wiodącą firmę deweloperską świata, międzynarodową organizację skupiającą ponad 500 firm specjalizujących się w sektorze luksusowych nieruchomości, podmiot, do którego należy Rimontgó. 

WEBSITE QUALITY CERTIFICATION 2014-2015 – The Leading Real Estate Companies of the World
Website Quality Certification 2012-2013

Główny panel eksperckLeading Real Estate, który analizuje strony internetowe firm zajmujących się nieruchomościami według różnych parametrów technicznych, po raz kolejny daje Rimontgó certyfikat WQC, który gwarantuje użytkownikowi najwyższą jakość odwiedzanej strony internetowej w poszukiwaniu nieruchomości duży zasięg. 

MOMENTUM CLUB 2016 – The Leading Real Estate Companies of the World

Website Quality Certification 2012-2013

Odznaka Momentum Club rozpoznaje firmy, które aktywnie uczestniczą w międzynarodowej promocji LeadingRE, a Rimontgó jest jednym z wybitnych w tym zakresie. 

WEBSITE QUALITY CERTIFICATION 2016 – The Leading Real Estate Companies of the World

Website Quality Certification 2012-2013

Rimontgó został uznane za jeden z trzech najlepszych serwisów nieruchomościowych na całym świecie za jakość swoich stron internetowych w zakresie adaptacji do urządzeń mobilnych. Dzięki stałej poprawie we wszystkich obszarach jego obecności w Internecie i podkreśleniu tej nowości pod względem rozprzestrzenionej sieci, otrzymaliśmy ponownie pieczęć jakości WQC. 

GLOBAL ALLIANCE CLUB 2016 – The Leading Real Estate Companies of the World

Website Quality Certification 2012-2013

The Global Alliance Club tworzy firmy, które wyróżniają się międzynarodową rekomendacją, zarówno pod względem ilości, jak i jakości. Niewątpliwie międzynarodowa strategia Rimontgó ma wiele wspólnego z uzyskaniem tej ważnej wzmianki 

MARKETING TECHNOLOGY ADVISORY COUNCIL SERVICE AWARD – The Leading Real Estate Companies of the World

Marketing Technology Advisory Council Service Award

Dyrektor zespołu ds. Technologii i informacji w Rimontgó, Ignacio Artagoitia, był pierwszym członkiem międzynarodowej rady doradczej ds. Technologii i marketingu, która nie pochodziła ze Stanów Zjednoczonych ani z Kanady. Otrzymał za swoje “nadzwyczajne poświęcenie i składki” (sic) to szczególne uznanie. Artagoitia codziennie z pasją stosuje swoją wiedzę we wszystkich wiodących dziedzinach, aby koordynować zespół ds. Obróbki informacji w Rimontgó, aby zaoferować naszym klientom najlepszą obsługę. 

BEST MOBILE WEBSITE AND WEBSITE QUALITY CERTIFICATION 2017 – The Leading Real Estate Companies of the World

Best Mobile Website 2017

Zaangażowanie w dostosowanie strony internetowej Rimontgó do wszystkich urządzeń zostało wzmocnione poprzez przyznanie nowej międzynarodowej nagrody. Jest to nagroda dla „Mejor Web Móvil” przyznawanej przez wiodące firmy deweloperskie na świecie, podmiot, z którym powiązane są firmy z branży nieruchomości z całego świata. W szczególności nagroda ocenia parametry takie jak użyteczność, prywatność lub interaktywność, na które zwrócono szczególną uwagę w mobilnej wersji Rimontgó opracowanej w latach 2014-2015 i która w przyszłości będzie aktualizowana na czas. Pochodzenie tej nagrody można znaleźć w Website Quality Certification strony internetowej, uznaniu przyznawanym przez zespół wiodących ekspertów w dziedzinie nieruchomości, który jest obecnie dostępny tylko dla 136 firm z całego świata, w tym z Rimontgó

Agencja nieruchomości Rimontgó