Wyszukiwanie nieruchomości
0000
Wyniki

Oferty pracy

Oferty pracy w Walencji i Jávea – Costa Blanca

 

Agencja nieruchomości Rimontgó znana jest ze swojej reputacji w profesjonalizmie i wysokiej jakości usług. Jesteśmy przekonani, że nasz sukces leży w zaspokajaniu potrzeb naszych klientów, a także w dobrobycie i rozwoju naszych pracowników. Rimontgó szuka utalentowanych ludzi, silnej motywacji i wysokich wartości etycznych. Naszym zobowiązaniem jest ustanowienie długoterminowej, produktywnej i satysfakcjonującej dla wszystkich relacji, w której możesz rozwinąć swój pełny potencjał. 

Doceniamy kandydatów, którzy dzielą nasze wartości etyczne, związane z usługami, poświęcenie, uczciwość i profesjonalizm. W zamian oferujemy rozwój kariery w wykwalifikowanym środowisku, w firmie będącej liderem w sektorze.  

W Rimontgó zdajemy sobie sprawę z naszej odpowiedzialności w zakresie rekrutacji, zatrzymywania i oferowania kariery zawodowej kandydatom z różnych grup społecznych i językowych, z tego  też powodu jedynym kryterium wyboru kandydatów jest ich wartość. 

Jeśli chcesz tworzyć część naszego zespołu wyślij Twoje CV na e-maila podanego w ofercie, razem z listem motywacyjnym, objaśniając, jak mógłbyś ulepszyć nasze usługi względem klienta.  

Aktualne wakaty: 

Programista

Działy CIO i CTO, wybrana osoba zostanie włączona do zespołu programistycznego SW w środowisku sieciowym. Wymagane jest zadowalające doświadczenie w następujących wymaganiach technicznych: HTML, CSS, JavaScript, PHP i MySQL; znajomość jQuery i Bootstrap; angielski na poziomie komunikacyjnym w piśmie. 

Docenione będą następujące znajomości techniczne (niekonieczne): WordPress i/lub inne CMSsCRMs. Znajomości systemów i komunikacji; grafika i/ lub audiowizualizacja. Języki obce.  

Inne wymagania: umiejętność pracy w zespole pracy i dynamizm. Zdolność do zaangażowania w długoterminowym projekcie. Dostępność na okazjonalne wyjazdy. .

W zamian oferujemy: integrację w zespole z doskonałą atmosfera pracy. Plan rozwoju profesjonalnego, z wizją na długą przyszłość. Stałe miejsce pracy. Natychmiastowe zatrudnienie. Wynagrodzenie według wartości kandydata. Kontakt i wysyłanie CV na it-jobs@rimontgo.es

Handlowiec w biurze w Walencji 

W imieniu Dyrektora Biura, wybrane osoby odpowiedzialne będą za szukanie nieruchomości, wykonywanie zadań związanych z ich sprzedażą i świadczenie doskonałych usług klientom Agencji Nieruchomości Rimontgó 

Szukamy osób wykształconych i reprezentatywnych, między 25 a 35 rokiem życia, ze znajomością społeczności Walencji i, preferowane, ale niekonieczne, z doświadczeniem w sektorze nieruchomości. Doceniamy znajomość języka angielskiego.  Bezwarunkowo, aby była to osoba uczciwa, zorganizowana, aktywna, aby z łatwością zarządzali aplikacjami komputerowymi i widzi swoją długą przyszłość w firmie. Kontakt i wysyłanie CV na jobs@rimontgo.es.

Handlowiec w biurach w Jávea 

W imieniu Dyrektora Biura, wybrane osoby odpowiedzialne będą za szukanie nieruchomości, wykonywanie zadań związanych z ich sprzedażą i świadczenie doskonałych usług klientom Agencji Nieruchomości Rimontgó.  

Szukamy osób wykształconych i reprezentatywnych, między 25 a 35 rokiem życia, ze znajomością społeczności Walencji i, preferowane, ale niekonieczne, z doświadczeniem w sektorze nieruchomości. Doceniamy znajomość języka angielskiego.  Bezwarunkowo, aby była to osoba uczciwa, zorganizowana, proaktywna, aby z łatwością zarządzali aplikacjami komputerowymi i widzi swoją długą przyszłość w firmie. Kontakt i wysyłanie CV na jobs@rimontgo.es.