Wyszukiwanie nieruchomości
0000
Wyniki

Willa La Gaviota, Altea 2/3

Salón y chimeneaDom o powierzchni 1000 m2 zbudowany jest na działce 4330 m2.

Składa się z dwóch skrzydeł (głównego i dla gości) połączonych przestrzenią otwarta na basen, z fantastycznym widokiem na morze, każde z nich dwukondygnacyjne:

 

 

Skrzydło główne:

Parter:

Hol, salon z kominkiem, jadalnia z niesamowitymi widokami i wyjściem na taras i basen, kuchnia, łazienka dla gości, sypialnia z własną łazienką.

Pierwsze piętro:

Przestronny pokój wielofunkcyjny będący gabinetem, czytelnią otwartą na salon; sypialnia, garderoba, łazienka z prysznicem i wanną i taras. Wszystko z fantastycznym widokiem na morze.

Opis domu

Vista al mar

Skrzydło dla gości:

Parter:

Osobny apartament z sypialnią, salonem, łazienką, kuchnią i zadaszonym tarasem.

Pierwsze piętro:

Dom dla gości, który składa się z sypialni, łazienki i tarasu, z którego podziwiać można niesamowite widoki na morze i górę.

W piwnicy znajduje się sauna, siłownia, przebieralnie i prysznic przy basenie.

CocinaKażda z części posiada osobne wejście od strony zadaszonego tarasu.

Miejsce łączące dwa skrzydła to pokój dzienny z kominkiem, jadalnia i grill z barem przy basenie.

Dobudowany budynek przy części dla gości, z osobnym wejściem, składa się z mieszkania dla pracowników, na które składa się salon z otwarta kuchnią i kominkiem, sypialnia oraz łazienka.

Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w ogrzewanie podłogowe i klimatyzację. Dysponuje grillem, sauną, systemem alarmowym, trawiastym, zadrzewionym ogrodem, basenem typu infinity, przestronnymi tarasami, garażem na dwa samochody, parkingiem, fantastycznymi widokami na morze.

Todas las dependencias de la vivienda están dotadas de calefacción por suelo radiante y aire acondicionado. El resto de características son barbacoa, sauna, sistema de alarma, jardín con césped y árboles, piscina con desbordamiento al infinito, amplias terrazas, garaje para mas de 2 coches, aparcamiento,  fantásticas vistas al mar.

Informacja na temat sprzedaży.

Altea

Zobacz nieruchomości na sprzedaż w Altea