Wyszukiwanie nieruchomości
0000
Wyniki

Sztuka Goi

Ekskluzywny dom i okazja do zainwestowania z nieruchomość 

Vista exterior

Acceso por jardín

NA SPRZEDAŻ – Tuż za rogiem Expo Saragossa 2008, Rimontgó prezentuje niesamowitą, podwójną nieruchomość z ogromnym potencjałe zarówno jako dom mieszkalny, jak i lokal komercyjny. Znajdujące się na szlaku artystycznym uznanym przez władze regionu Aragonia, mieszkanie może być przekształcone na rustykalny hotel, podczas gdy galeria sztuki zagwarantuje stałe źródło dochodów ze względu na swoje cechy i położenie. 

Rzadko zdarzają się okazje posiadanie galerii sztuki i muzeum naprzeciwko siebie. Miłośnicy sztuki odwiedzić będą mogli muzeum, będące domem narodzin Goi, a na wprost galerię sztuki Fuendetodos. 

Sztuka Goi

Rzadko zdarzają się okazje posiadanie galerii sztuki i muzeum naprzeciwko siebie. Miłośnicy sztuki odwiedzić będą mogli muzeum, będące domem narodzin Goi, a na wprost galerię sztuki Fuendetodos. 

Znajdziemy tu jeden z tych rzadkich klejnotów, które reprezentują możliwość sprzedaży nieruchomości związanej z galerią tak znaczących dzieł sztuki położonych w idealnym miejscu.

Jest to willa w rustykalnym i eleganckim stylu, pełna ustronności, z niesamowitymi widokami, w której narodził się genialny malarz Francisco Goya y Lucientes.

Wyjątkowy dom jest nie tylko okazją do nabycia wspaniałej rezydencji w kultowym miejscu, ale jest także niesamowitą inwestycją w nieruchomość, ze względu na możliwość wynajęcia jej i niemal natychmiastowych zwrotów kosztów.

Nieruchomość idealna jest na przekształcenie jej na hotel o charakterze rustykalnym, ze względu na swoje położenie w wiecznie odwiedzanym miejscu o każdej porze roku- latem, w Wielki Tydzień czy Boże Narodzenie.

 

Mapa localización Jardín delantero

Cała miejscowość Fuendetodos przypomina mistrza Goyę i jego główne dzieła: Caprichos, Disparates, Tauromaquia. Obrazy te znajdują się w miasteczku i zobaczyć je można w muzeum otwartym na cześć artysty. 

Istnieje tu harmonia konstrukcyjna, drewniane sufity, dzięki którym do pomieszczeń wpada dużo naturalnego światła. Stojąc na balkonie można wyobrazić sobie Goyę w wieku dziecięcym, biegającego uliczkami, w których jako nastolatek stworzył swoje pierwsze działa.  

Miejsce może być inspiracją dla artystów, którzy pragną stworzyć obraz w doskonałej pracowni, która mieści się w domu, odwiedzanym przez mistrzów malarstwa.  

Nieruchomość składa się z salonu z kominkiem, trzech sypialni, pokoju na poddaszu, łazienki z hydromasażem i dwóch łazienek, ogrodu z dwiema przestrzeniami, jedna z widokiem na dom Goi, druga bardzo ustronna i przytulna. Obie strefy tworzą wyjątkową atmosferę. Druga nieruchomość posiada kilka salonów z kominkami, główną kuchnię całkowicie wyposażoną w meble na wymiar, ogrzewanie i alarm. Ma zewnętrzną kuchnię z grillem i tradycyjnym dla regionu piecem na drewno. Działka wynosi 400 m2, a budynek 250 m2 z tarasem 35 m2 oraz piwnicą i ogrodem.

Niezwykła konstrukcja z kamienia z dopracowanymi dekoracjami tworzą wyjątkowe piękno. W całym domu czuć sztukę, spokój i inspirację. Mieszkać tu to jak występować w jednym z dzieł sztuki genialnego malarza, jakim był Goya. 

 

Jardín trasero BañoPiedra natural

 

Ponadto posiada salę wystaw, będącą prywatną galerią. 

SALA WYSTAW – Składa się z sali o łącznej powierzchni 200 m2 z profesjonalnym oświetleniem. Pozwala na wystawienie 75 dzieł na ścianach. 

Exterior sala exposiciones

· Drewna ręcznie zdobione
· Wiele przestrzeni
· Naturalne światło w dwóch salach
· Nagłośnienie w obu salach
· Profesjonalny system wieszania obrazów
· Publiczne pomieszczenie (obie z toaletami)
· Wyjście awaryjne
· Alarm

Osobna sala wystaw w domu głównym również jest idealną okazją do inwestycji w nieruchomość. Część jej konstrukcji uznana jest przez władze Aragonii za Muzeum Museo de Arte Gráfico Goya Fuendetodos, jedyne centrum graweru nowoczesnego w Hiszpanii, gwarantując ciągłość odwiedzających, skuszonych sztuką i kulturą malarską.

 

Galería de arteGalería de arte

Obras de arte

Więcej informacji o domu na sprzedaż w Fuendetodos. 

Cena do informacji zainteresowanych.