Wyszukiwanie nieruchomości
0000
Wyniki

Jachty – Rimontgó Yacht Charters

ates – Rimontgó Yacht Charters

Niezwykłe luksusowe jachty dostępne do czarterowania w portach na północy Costa Blanca.  

Idealne na wycieczki, rejsy na jeden lub więcej dni po wodach Morza Śródziemnego z Walencji, Balearów i Costa Blanca. Ponad 400 mili morskich.  

Korzystaj ze wszystkiego, co oferuje ten luksusowy jacht z silnikiem na 15 metrów, z wygodnymi kabinami, w których może odpoczywać do 6 osób, gdzie w ciągu dnia podczas rejsu może zmieścić się aż 12 osób. Wszystko razem z barem, salonem, łazienką i miejscem przeznaczonym do opalania. Zobacz PDF (model 3 Stateroom layout). 

Oprócz tego mamy do zaoferowania profesjonalnego kapitana, który pozwoli nam odpocząć i cieszyć się widokami, bezpiecznie i wygodnie. Łódź wyposażona jest także w sprzęt do łowienia.  

ates – Rimontgó Yacht Charters

Jacht jest idealnym miejscem do świętowania specjalnych wydarzeń, takich jak prywatne imprezy, imprezy firmowe, obiady, kolacje, romantyczne wypady, sesje fotograficzne i filmowe.  

Nasze jachty są wyposażone w wygody i luksusy, takie jak telewizja, odtwarzacz muzyki/DVD/video, klimatyzację, itd. Także catering wysokiej jakości, który zagwarantuje, że cokolwiek robisz, pracujesz czy odpoczywasz, będziesz to robił ze style.m

Do tego wszystkiego musimy dodać spersonalizowane usługi opiekuńcze, a także szeroką gamę usług dostępnych na żądanie. 

Jeżeli chcesz świętować wydarzenie służbowe, prywatne albo niezapomniany wypad, Rimontgó Yacht Charters oferuje jak najlepsze usługi dostosowane do klienta.  

W razie pytań (cena, dostępność) prosimy się z nami kontaktować.  

ates – Rimontgó Yacht Chartersates – Rimontgó Yacht Charters