Wyszukiwanie nieruchomości
0000
Wyniki

Usługi związane z nieruchomościami

Marketing agencji nieruchomości

Specjaliści w marketingu dotyczącego nieruchomości. Jako członkowie najbardziej ekskluzywnych grup agencji nieruchomości, mamy dostęp do ekskluzywnych środków dostępu do nieruchomość i reklamy zadedykowane najbardziej wymagającym klientom.

Inwestycja

Szukamy najodpowiedniejszego produktu, zgodnie z pożądaną inwestycją, zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm, jako inwestowane dochody lub przyszłą wycenę, analizując horyzonty inwestycyjne.

Konstrukcja

Usługa „pod klucz” dla każdej nowej konstrukcji: projektowanie,  przemieszczenie, adaptacja, stosowanie norm prawnychkoordynacja prac na miejscu i inne.

Szacowanie i wycenia wartości

Ponad 45 lat doświadczenia tworzy z nas profesjonalistów znanych na rynku, wyceniając wartość nieruchomości w realny sposób. Profesjonaliści z międzynarodowym wykształceniem.  

Pomoc prawna

Obejmuje każdy aspekt prawny, zarówno usługi przekazania, pozwoleń i zarządzania. Współpraca z najbardziej prestiżowymi kancelariami pozwala nam na pomoc prawną w każdej materii.  

Doradztwo finansowe

W każdej materii związanej z przeniesieniem własności, opłatami, deklaracjami.

Ubezpieczenie

Jesteśmy autoryzowanymi agentami, wspieranymi przez inne spółki w sektorze, oferującymi doradztwo i realizację różnego rodzaju ubezpieczenia.

Jachty

Luksusowe jachty dostępne w portach na Costa Blanca. Idealne na wycieczki, rejsy na jeden lub więcej dni po wodach Morza Śródziemnego z Walencji, Balearów i Costa Blanca.  

Inne usługi

Rozszerzamy naszą ofertę o inne usługi związane z rynkiem nieruchomości, zarządzaniem majątkiem, posprzedażą, utrzymaniem, naprawą, dekoracją.