Wyszukiwanie nieruchomości
0000
Wyniki

Nowe budownictwo

Konstrukcje, architektura, projekty, plany… 

 

Rimontgó oferuje pełną usługę „pod klucz”, znaną jako turnkey contract”.  

Zajmujemy się wyszukiwaniem ziemi, która jak najlepiej obrazuje Państwa oczekiwania, tworzymy projekt techniczny budowydoradzamy jak najlepsze materiały do nowej konstrukcji, realizujemy budowę i ustalamy najlepsze warunki na rynku. Realizujemy również otwarcie konstrukcji z rynku pierwotnego.  

Villa en Jávea Partida Montgo - Alicante-Costa Blanca

Konstrukcja: 

Budowa domów, willi, budynków, basenów. W projekcie nowej konstrukcji Rimontgó dodaje kosztorys mając na uwadze każdy szczegół, ustala plany architektoniczne i plany budowlane oraz normy prawne budowy i bezpieczeństwa, by budowa była bezpieczna i w jak najlepszej cenie. 

 

Plano de construcciónAtico en venta en Valencia Centro - Ensanche

Materiały budowlane:

Oferujemy jak najlepszą jakość nowego budownictwa do zamieszkania lub do transakcji kupno-sprzedaż. Nie potrzeba już słownika budowlanego, ani opanowania zwrotów technicznych: stosowanych w konstrukcji wszelkich rodzajów bloków betonowychktóre będą używane (wzmocnione, komórkowe, drukowane, polimerowe, sprężone), rodzaju nawierzchni i jego powłoki (drewno, ceramika), a także maszyn i narzędzi. Rimontgó współpracuje z najlepszymi firmami z sektora budowlanego, aby Państwo nie musieli się o nic martwić, my się wszystkim zajmiemy. 

 

Villa en Jávea Partida Montgo - Alicante-Costa Blanca

Zabudowa miast:

Rimontgó, przy pomocy najlepszych techników, rozwija programy urbanizacji zgodnie z zarządzeniem terenu: kwalifikacja i zabudowa miast. Zarówno na własnym terenie, jak i na obcym, którego właściciel zainteresowany jest zabudową.  

Posteriormente se gestiona el producto inmobiliario con carácter finalista, construyéndolo y/o gestionando su venta.

Nos encargamos de todas las gestiones necesarias para que pueda realizar su compra-venta o construcción de forma cómoda y fácil, le asesoramos para que tome la mejor elección.

Dodatkowe usługi techniczne:  

 

Construccion5

Projekty rozwoju miasta ze zintegrowanego programu działań, plany i inne projekty urbanizacji, magazyny przemysłowe, usługi topograficzne i geodezyjne i inne. 

Z chęcią odpowiemy na jakiekolwiek pytania lub propozycje. 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji: