Wyszukiwanie nieruchomości
0000
Wyniki

Benidorm

Uważany za główny kierunek turystyczny na całym wybrzeżu Hiszpanii. Jego krajobraz ukazuje ważne skarpy i przylądki, ale także zielone łąki i doliny okryte sosnami praz krzewami typowymi dla flory śródziemnomorskiej. Typowe drapacze chmur, piękne plaże z krystaliczną wodą i ożywiona atmosfera sprawiają, że w Benidormie odwiedzający z całego świata mogą znaleźć coś dla siebie.  

Benidorm vista nocturna

Położony 46 kilometrów od Alicante, zaznacza początek Costa Blanca, obszar pełen pięknych zakątków. Pośród idyllicznego krajobrazu z białymi domkami i kompleksów turystycznych, wyrasta miasto Benidorm. Dzięki swoim plażom z białym piaskiem, przejrzystym wodom i zorganizowanym aktywnością każdego rodzaju, Benidorm jest idealnym miejscem do spędzenia rodzinnych wakacji. Poniente y Levante, główne plaże miejskie, rozciągają się na pięć kilometrów wybrzeża, oddzielone między sobą skalistym przylądkiem należącym do dawnej wsi Benidorm, gdzie panuje spokojny klimat

Noche en Benidorm

Znad „Balkonu Morza Śródziemnego”, widoku usytuowanego nad dawną twierdzą, można podziwiać niezwykłe widoki na całe turystyczne miasto. Uważane jest jako punkt, który oferuje spektakularny obraz na miasto, plaże Levante i Poniente oraz samą wyspę Benidorm. Spacer promenadą nad plażą Levante, drapacze chmur, wszystkie sklepy, restauracje, kawiarnie, lodziarnie i dyskoteki sa kluczowym elementem, który tworzy serce miasta. Pełne życia i słońcem za dnia, Benidorm oferuje także ożywione życie nocne.  

Atardecer Benidorm