Wyszukiwanie nieruchomości
0000
Wyniki

Burriana

Jedyne 12 kilometrów od Castellón i 56 kimlometrów od Walencji, otoczona drzewami pomarańczowymi, położona jest Burriana. Urocza gmina z 15 kilometrami wybrzeża, gdzie znajduje się plaża El Arenal na jednym z ładniejszych wybrzeży, z przejrzystą wodą, delikatnym piaskiem, restauracjami i barami na promenadzie, gdzie można rozkoszować się pysznymi okolicznymi potrawami, takimi jak arroz marjaleroarroz empedrao, el arroz a banda, suquet de peix oraz fideuaBurriana jest strategicznie usytuowana w północnej części prowincji Walencji, znanej jako Plana Baja.

Oprócz malowniczego wybrzeża Burriana posiada Paraje Natural Municipal Clot de la Mare de Déu z naturalnymi źródłami, z wiązami, topolami, wierzbami, ziołami.  

Dawny port handlowy zamieniono w port sportowy dla statków i jachtów małego i średniego rozmiaru, a rozrosło się miejscowość rozrosła się do rozmiarów miasta z 30000 mieszkańcami. Infrastruktura i usługi rozwinęły się wraz z rozwojem Burriany, oferując ośrodek zdrowia, szkoły, kulturę i rozrywkę. Cotygodniowy targ otwierany jest we wtorki.