Wyszukiwanie nieruchomości
0000
Wyniki

Chiva

Miasto Chiva położone jest 28 km na zachód od Walencji, w samych górach, gdzie temperatura jest orzeźwiająca przez cały rok. Uznawana jest za urokliwą enklawę, połączeniem tradycji i nowoczesności. Miasto, ze swoim malowniczym starym miastem i zabytkowymi budynkami, pozwala cieszyć się widokiem na sady pomarańczowe, oliwne i migdałowe, oferując niezwykłe trasy górskie.

Chiva

Jest miejsce bardzo dostępnym, ponieważ znajduję się niecałe pół godziny od centrum miasta Walencji oraz lotniska międzynarodowego. Chiva posiada sieć komunikacyjną, która łączy się z dużymi miastami, dlatego jest popularnym miejsce do kupowania domów na eskapady pod miasto, z willami wiejskimi z basenami, które pozwalają na przepiękny widok na dolinę. Położona jest także niedaleko innych urokliwych miasteczek na wybrzeżu Morza Śródziemnego.  

Zaprojektowany przez Roberta Trent Jones, klub golfowy El Bosque jest uznany za piętnasty najlepszy w Hiszpanii, gdzie w pobliżu swoich 18 dołków mieszczą się nowoczesne i luksusowe domy.

Chiva golf

Zobacz nieruchomości na sprzedaż w Chiva.

Chiva