Wyszukiwanie nieruchomości
0000
Wyniki

Denia

Uważana na jedną z najpiękniejszych enklaw na Costa Blanca, Denia to więcej niż jedynie wakacyjny kierunek. Dodatkowo to jedno z najważniejszych śródziemnomorskich centrów wodnych i miejsce do zamieszkania przez cały rok ciesząc się jednym z najzdrowszych klimatów na świecie.  

Playa Dénia

Położona pomiędzy Walencją i Alicante, Dénia jest obszarem na kontynencie najbliżej znajdujący się Balearów. Znany prom jest transportem, który łączy miejscowość z Ibizą, dostępny każdego dnia. To wybrzeże znane jest też z cudownych plaż i jaskiń, otoczonych górą Montgó, z błękitnymi, klarownymi wodami i bogactwem dna morskiego, idealnym do nurkowania. Kilka metrów dalej tego raju śródziemnego, prywatne domy, apartamenty i ładne hotele z polami golfowymi.  

Cala en Dénia

Znana lokalna kuchnia łączy produkty morskie i z pól walenckich, z delicjami takimi jak krewetka z Dénia, czy niemający sobie równych arròs a bandaespencatllandetasuquet de peix oraz jeżowce i smażone ośmiornice. 

Vistas Les Rotes, Dénia

Urok starego miasta i osiedle mieszkalne nad morzem łączą się w nową dzielnicę, charakteryzującą się długimi, zadrzewionymi ulicami z apartamentowcami. Najczęściej szukanie nieruchomości położone sa w spokojniejszej okolicy na południu miasta.

Zobacz nieruchomości na sprzedaż w Denia.