Wyszukiwanie nieruchomości
0000
Wyniki

Avenida de Aragón

Avenida de AragónWpływowa okolica avenida Artagón, położona w dzielnicy Mestalla, jest jedną z najlepszych w Walencji. Aleja ta łączy ogrody Turia z aleją Blasco Ibañez, z powodu czego jest ważną arterią miejską. Aragón jest szeroką, słoneczną aleją ze strefą parkową pośrodku niej. Lokalizacja jest fantastyczna, niedaleko centrum i kampusu uniwersyteckiego, a także boiska piłki nożnej Mestalla. Morze usytuowane jest pięć minut samochodem, wjazd lub wyjazd do miasta, z południa czy północy, także znajduje się w pobliżu. Pośrodku alei znajduje się stacja metra Aragón, idealnego do poruszania się po mieście.  

W okolicach Aragón jest wiele restauracji i barów. Kombinacja biur wraz z budynkami uniwersyteckimi stwarza dzielnice Mestalla niepowtarzalnym miejscem. Większość budynków jest relatywnie nowym budownictwem wysokiej jakości. Jako osiedle mieszkalne oferuje mieszkańcom wszystkie rodzaje usług dostępnych od ręki. W tej okolicy znajduje się także kilka prestiżowych szkół. 

Avenida de AragónBardzo blisko alei są ogrody Turia, park stworzony z części dawnego koryta rzeki. Jest to idealne miejsce na spacery i uprawianie sportu. Można się z nich w łatwy sposób dostać do pozostałych części miasta. Budynek Europa jest punktem odniesienia przy avenida Aragón. Nowoczesny i ważny biurowiec na zewnątrz łączy ciemny kolor elewacji z odbiciami alei w wielkich szklanych kolumnach. Wiele firm z Walencji ma swoje siedziby w Edificio Europa.

Stadion Mestalla jest największą budowlą w okolicy. Na tym boisku gra drużyna Valencia CF. Mieści w sobie 55 000 kibiców, w dniach, w których odbywają się mecze ludzie gromadzą się w okolicznych barach, żeby je obejrzeć. Drużyna Valencia CF planuje w najbliższych lata zmienić stadion na większy, połączony z hotelem.  

Zobacz nieruchomości na sprzedaż przy Avenida de Aragón.