Wyszukiwanie nieruchomości
0000
Wyniki

Avenida de las Cortes Valencianas

Palacio de Congresos – Avenida de las Cortes ValencianasWalencja to miasto z szerokimi alejami pełnym eleganckich budynków, ale bez wątpienia Avenida de las Cortes Valencianas jest jedną z najbardziej wyróżniających się z największą renomą. Ta prestiżowa aleja znajduje się na północnym-zachodzie od centrum historycznego Walencji, w okolicy, gdzie dominują eleganckie i nowoczesne budynki, rozwijającej się dzielnicy biznesowej, ze względu na położony tam Palacio de Congresos 

Dzielnica ta posiada także inne ważne punkty odniesienia, takie jak przyszły stadion Nou Mestalla, który aktualnie jest w budowie. Gdy będzie gotowy, nowa siedziba drużyny Valencia CF będzie jednym z najlepszych stadionów w Europie i będzie wyposażona w instalacje najnowszej generacji i niezwykły projekt architektoniczny.  

W eleganckich budynkach mieszczą się siedziby niektórych prestiżowych firm, tutaj znajduje się też kasyno CIRSA Valencia, które dysponuje eleganckimi stołami, automatami do gry i restauracją wysokiej jakości, oferującą atrakcyjne wydarzenia

Będącą jedną z okolic o najwyższych budynkach w Walencji, Avenida de las Cortes Valencianas posiada posiada również jeden z najwyższych hoteli, Sorolla Palace, z którego rozprzestrzeniają się jedne z najlepszych widoków na miasto. Przy tej alei znajduje się jednak wiele innych prestiżowych hoteli. Okolica ta znajduje się na wyjeździe z miasta, oferuje też wiele usług, takich jak sklepy, restauracje i ożywione życie nocne.  

Dobra sieć komunikacyjna pozwala dotrzeć na lotnisko w Manises w krótkim czasie, tak samo jak na plażę czy do portu. Ponadto klub golfowy El Escorpión i luksusowe osiedle Torre en Conill i inne prestiżowe miejsca położone są kilka kilometrów stąd.

Poza bycia okolica biznesową, Avenida de las Cortes Valencianas i jej okolice jest również dzielnicą mieszkalną złożoną z luksusowych, chronionych apartamentów, z prywatnymi parkingami, portierem oraz innymi wygodami. Niektóre posiadają prywatne baseny. W dzielnicy usytuowane są centra handlowe, butiki, restauracje, kawiarnie, siłownie, piękny park Benicalap, znane zoo Bioparc i przepiękny park de Cabecera.

Zobacz nieruchomości na sprzedaż przy Avenida de las Cortes Valencianas