Wyszukiwanie nieruchomości
0000
Wyniki

Alfinach

AlfinachAlfinach jest miejscowością złożoną z luksusowych osiedli niedaleko Puzol, Walencja. Położona jest w samym parku krajobrazowym Sierra Calderona, 5 kilometrów od morza, 16 km od Walencji i 2 km od miejscowości Puzol (19 000 mieszkańców). Jest ona idealnym przykładem zróżnicowanej geografii Walencji, znajdująca się na zboczu gór mająca piękne widoki na morze.

Alfinach zajmuje powierzchnię 800 000 metrów kwadratowych, liczy 414 działek, zamieszkują je niewiele ponad 500 rodzin. 150 000m2 zieleni i 25 000m2 ośrodka sportowego, który zawiera instalacje: boisko do piłki nożnej, kort tenisowy, do padla, do peloty, basen, kawiarnię, dyskotekę, plac zabaw, w skrócie jest to miejsce spotkań sąsiadów, przyjaciół, rodzin. Jest całodobowo chronione.  

Znajduje się w odległości 15-20 minut od międzynarodowego lotniska, a sama miejscowość leży przy drodze szybkiego ruchu A-7. W drodze na lotniska znajduje się prestiżowy klub golfowy Escorpión. Miłośnicy żeglarstwa mają niedaleko trzy porty: 11 km na południe Pobla de Farnals, w odległości 23 kilometrów port America’s Cup w Walencji i 16 km na północ po w Canet d’En Berenguer. Kasyno Monte Picayo położone jest w miejscowości o tej samej nazwie jedyne 3 km od Alfinach 

W miejscowości Puzol znajduje się stacja kolejowa RENFE, z której można dojechać do stacji Norte w Walencji. Do sąsiedniego miasteczka Rafelbunyol (7km) dojeżdża metro z Walencji, linia 3, która łączy Rafelbunyol z lotniskiem oraz z centrum Walencji. Metro jest genialnym sposobem na dostanie się do miasta i innych pobliskich gmin, unikając problemu z zaparkowaniem i korków na drodze.

W Alfinach znajduje się także prywatna szkoła, a w pobliskim Monasterios jest zlokalizowana amerykańska szkoła, w której program nauczania jest ten, który działa w Stanach Zjednoczonych. Inną prestiżową szkoła jest brytyjski Caxton College, w samym Puzol.  

Więcej informacji: Serra Calderona, informacje o Puzol.

Zobacz nieruchomości na sprzedaż w Alfinach.