Wyszukiwanie nieruchomości
0000
Wyniki

El Bosque

El BosqueEl Bosque jest luksusowym osiedlem usytuowanym przy polu golfowym o tej samej nazwie, w gminie ChivaNa obszarze pełnym śródziemnomorskiej roślinności oraz barracas (typowe dla Walencji domy) wyrasta dumny kompleks osiedlowy El Bosque, z ekskluzywnymi domami i niezwykłym polem golfowym z trzypiętrowym klubem. Usytuowane 10 kilometrów od centrum Chiva i 20 kilometrów od Walencji, jest perfekcyjnie skomunikowane z tymi miejscowościami dzięki autostradzie A-3, znajdującej się 6 kilometrów od osiedla.  

Pole golfowe El Bosque to prawdziwa perełka tego sportu. 18 dołków zaprojektowane przez Amerykana Roberta Trenta Jonesa Sr.znajduje się u podnóża góry. Bogata roślinność zapewnia stymulujące środowisko naturalne. Projekt idealnie spełnia trudne zadanie: osiągnąć równie atrakcyjną trasę dla początkujących graczy, niż dla konkurencji na wysokim poziomie. Jest to kurs techniczny z bardzo wymagającymi greens, przeszkodami wodnymi i piaskowymi pułapkami. Prawie 300 słonecznych dni w roku i łagodny śródziemnomorski klimat gwarantują dokładne warunki środowiskowe do uprawiania golfa.

Klub golfowy jest przepiękny. Zbudowany na 4000 metrów kwadratowych z 2500 tarasami, ma trzy piętra i oferuje wiele usług. Oprócz kawiarni i restauracji, w przebieralniach znajduje się sauna i łaźnia turecka, a także pokoje przeznaczone na posiłki firmowe lub rodzinne. Restauracja specjalizuje się w daniach kuchni śródziemnomorskiej i oferuje ciekawe wina. 

Osiedle ma ogromną ilość zieleni. Jest bardzo spokojne i przytulne do mieszkania. Ochrona jest zapewniona przez 24 godziny na dobę, posiada także klub tenisowy i stadninę konną.

Zobacz nieruchomości na sprzedaż w El Bosque.