Wyszukiwanie nieruchomości
0000
Wyniki

Los Monasterios

Los MonasteriosLos Monasterios (els Monestirs) to luksusowe osiedle rezydencjalne w Puzol, Walencja. Znajduje się w Obszarze Chronionego Krajobrazu Sierra Calderona, trzy kilometry od miejscowości Puzol (19 00 mieszkańców), trochę ponad 20 km od miasta Walencja, idealnie z nim skomunikowane autostradą
A-7.Idealny przykład różnorodności geograficznej Walencji, znajdujące się na zboczu górskim, ale także 7 km od plaży w Puzol.  

Los Monasterios dysponuje ekskluzywnym klubem sportowym. Ochrona zagwarantowana jest 24 godziny na dobę. 18 kilometrów na południowy-zachód znajduje się klub golfowy Escorpión, w gminie Betera. Międzynarodowe lotnisko Manises jedyne 25 km. Miłośnicy żeglarstwa znajdą trzy porty niedaleko miejscowości: na południe Pobla de Farnals 11 kilometrów i Port America’s Cup w mieście Walencja 23 kilometry, na północ Canet d’En Berenguer 16 km. Kasyno Monte Picayo mieści się w miejscowości o tej samej nazwie, 3 km stąd.  

W samej miejscowości znajduje się prywatna szkoła Hispano Nortamericano, bardzo prestiżowa, z północnoamerykańskim systemem nauczania. Sąsiednią miejscowością jest Alfinach, gdzie mieści się prywatna szkoła o nazwie Alfinach. Brytyjskie Caxton College, brytyjska szkoła, położona jest 5 km stąd, w Puzol.  

W Puloz znajduje się stacja kolejowa RENFE, którą łączy ze stacją Norte w Walencji. Do Rafelbunyol położonego 7 km od Los Monasterios, dojeżdża linia metra 3 z Walencji, która łączy miasto z lotniskiem. Metro jest doskonałą formą dostania się do miasta czy innych pobliskich miejscowości, unikając problemów z zaparkowaniem oraz stania w długich korkach.

Zobacz nieruchomości na sprzedaż w Los Monasterios.