Wyszukiwanie nieruchomości
0000
Wyniki

Mas Camarena

Mas CamarenaMas Camarena jest luksusowym osiedlem usytuowanym w gminie Betera, 9 kilometrów na północny-zachód od miasta Walencja. Z ponad 1200 domami, Mas Camarena, 3 km od Betera, dokładnie przy Parku technologicznym w Paternie. Miejscowość położona jest przy drodze CV-35, którą można dotrzeć do centrum miasta w kilka minut. A-7, autostrada śródziemnomorska, również znajduje się niedaleko, ułatwiając dostęp do wybrzeża i innych dróg szybkiego ruchu. Międzynarodowe lotnisko położone jest 10 km od Mas Camarena, co jest wielkim plusem.

Mac Camarena jest spokojnym osiedlem rezydencjalnym, idealnym do zamieszkania. Większość osób mieszka tam na stałe, w przeciwieństwie do innych osiedli tego typu.  

Położona bardzo blisko miasta i skomunikowana bezpośrednim autobusem. Mas Camarena dysponuje klubem towarzyskim i restauracją, ośrodkiem jeździeckim i różnymi instalacjami sportowymi. Ochrona zapewniona jest przez 24 godziny na dobę.  

Miłośnicy golfa będą wniebowzięci. Zupełnie obok Mas Camarena, w miejscowości Torre en Conill, zbudowany jest klub golfowy Escorpión, w odległości około 500 metrów na północ od Nas Camarena. Niesamowite pole golfowe ma 27 dołków, podzielonych na trzy sektory, dzięki czemu otrzymujemy trzy różne kursy po 18 dołków. Każdy sektor ma inne cechy, dzięki czemu jest idealny zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy. Pole, zaprojektowane przez amerykańskiego Rona Kirby, znajduje się u podnóża Sierra Calderona, w pięknym krajobrazie niskich śródziemnomorskich gór. Ponadto w prowincji Walencja można znaleźć wiele ciekawych pól golfowych. Niedaleko znajduje się pole golfowe Manises (11 km), el Bosque, en Chiva (29 km), pole Saler (33 km) czy Foressos, en Picassent (33 km). 

Inna dużą zaletą mieszkania w Max Camarena jest to, że w samym osiedlu znajduje się szkoła. Prestiżowe, dwujęzyczne centrum edukacyjne Mas Canarena jest prywatne, co pozwala na to, by dzieci szły na zajęcia bez wychodzenia z osiedla. Jest to dodatkowo trzecia szkoła ze względu na najlepsze oceny w Selectividad (odpowiednik matury) we Wspólnocie Walencji. Inne znane szkoły znajdują się niedaleko: Colegio Palma (druga najlepsza wg. ocen w Selectividad we wspólnocie) w La Cañada 3 km stąd i Liceum Francuskie w Valterna, 5 km.  

Mieszkanie w Walencji oznacza bliskośc morza. Niezwyklu plaże śródziemnomorskie są małym cudem na wybrzeżu Walencji. Około 15 kilometrów na wschód od Mas Macarena znajduje się wiele plaż ulubionych przez mieszkańców Walencji, takich jak Port Saplaya, Patacona czy Malvarrosa oraz porty rekreacyjne: Port Saplaya (15 km), Port America’s Cup (17 km) czy port w Pobla de Farnals (19 km).  

Zobacz nieruchomości na sprzedaż w Mas Camarena.