Wyszukiwanie nieruchomości
0000
Wyniki

Oliva Nova Golf

Oliva Nova GolfOliva Nova jest niezwykłym osiedlem w wyjątkowym miejscu. Położone w Oliva, ostatnią gminą znad wybrzeża Walencji, przed prowincją Alicante, Oliva Nova oferuje wysokiej jakości życia w fantastycznym środowisku naturalnym, między piaszczystą plażą, a fantastycznym pole golfowym. Położone około 50 minuto od Walencji i godzinę od Alicante, Oliva Nova znajduje się niedaleko, 30 minut samochodem, od znanych nadmorskich miejscowości walenckich: Gandia, Denia i Javea, będących największymi kurortami wakacyjnymi. Między Olivą (28 tys. mieszkańców), a innymi miasteczkami, przygotowanymi na lato zaspokojenia dużych populacji, można zaspokoić wszystkie ich potrzeby i korzystać z wielu ofert rozrywki.   

Piaszczysta, biała plaża w Olivie ciągnie się ponad 12 kilometrów i posiada kilka chronionych wydm. Szeroka i wygodna, otoczona wodami Morza Śródziemnego, dzięki czemu można się w nim kąpać przez kilka miesięcy w roku. Środowisko kompleksu jest jedną z jego mocnych stron. Oprócz wyjątkowej jakości plaż, ogromne pola pomarańczowych drzew, z charakterystycznym aromatem kwiatu pomarańczy i otaczających gór, wśród których obecność gór Montgó, sprawia, że ​​krajobraz trudno jest prześcignąć. 

Obszar Chronionego Krajobrazu del Marjal de Pego-Oliva znajduje się blisko Oliva Nova. Jest to obszar chroniony z dużą ilością czystych tratw wodnych i starych rowów. Pierwotnie zatoczka, proces zapychania zamienił ją w lagunę i kontynuowano, aż pozostała w bagnie. Ma szeroką różnorodność rodzimej flory i fauny oraz źródło wody o leczniczych właściwościach, La Fuente Salada. 

Wróćmy do Oliva Nova. Osiedle złożone z willi i apartamentów, posiada pole golfowe z 18 dołkami, zaprojektowane przez legendarnego Severiano Ballesteros. Zajmuje około 50 hektarów, 72 na 6312 metrów.  Ma 15 dołków, w które wchodzi woda, idealne zróżnicowanie dla graczy. Najlepszym osiągnięciem jest genialny Miguel Ángel Jiménez, z 63 uderzeniami, 9 pod parą, na wypadek, gdyby ktoś ośmielił się go pokonać. W Denia i Javea znajdują się inne prestiżowe pola golfowe dla tych, którzy potrzebują więcej niż jedno. 

Oliva Nova jest doskonale skomunikowana. Znajduje się przy autostradzie AP-7 i N-332. Połączenie z lotniskami w Walencji i Alicante są dobre, około godziny jazdy do jednego i drugiego. Z portu w Denii (18 km) odpływają statki na Baleary i w innych kierunkach. W samej Olivie znajduje się port rekreacyjny (5 km od osiedla Oliva Nova), w Gandii (17 km), w Denii
(18 km) oraz w Javea (29 km). 
 

Zobacz nieruchomości w Oliva Nova Golf.