Wyszukiwanie nieruchomości
0000
Wyniki

La Cañada

La CañadaLa Cañada jest dzielnicą należącą do gminy Paterna (64 000 mieszkańców), w Walencji. Niecałe 7 kilometrów od miasta, La Cañada złożona jest z dużych osiedli mieszkalnych, takich El Plantio, Montecañada i La Vallesa. La Cañada jest praktycznie niezależną miejscowością, z liczbą mieszkańców 9000 i wszystkimi usługami na wyciągnięcie ręki. Posiada wszystkie zalety mieszkania na osiedlu rezydencjalnym znajdującym się blisko miasta. El bosque, które dzieli La Cañada z La Eliana, oferuje bogatą roślinność, czyste powietrze i naturalne środowisku tak blisko Walencji.  

Komunikacja jest doskonała. Istnieje kilka opcji, aby dostać się do Walencji, a bliskość autostrady śródziemnomorskiej A-7 gwarantuje kilka kierunków. Lotnisko międzynarodowe w Manises znajduje się jedynie 7 kilometrów stąd i dostać się tam można w kilka minut. Linia metra 1 ma dwa przystanki w miejscowości: La Cañada w centrum i La Vallesa w północnej części przy lesie. Przez La Cañada przebiega kilka autobusów, jedna mająca trasę wewnątrz miejscowości, inne łączące ją z pobliskimi miejscowościami: Paterna i kompleks rozrywkowy Heron City i z Walencją. 

Heron City będące miasteczkiem rozrywki i kultury, jest centrum handlowym z supermarketem, restauracjami, kinem, sklepami, siłownią, dyskoteką i znajduje się bardzo blisko La Cañada. To pozwala mieć na wyciągnięcie ręki wszystkie opcje spędzania wolnego czasu, unikając udania się do miasta. Jeśli chodzi o edukację, kilka prestiżowych szkół znajduje się w La Cañada. Szkoła Palma, w części Montecañada, jest drugą szkołą Wspólnoty Walencji i pierwszą w prowincji z uwagi na selektywność uczniów. W Plantío znajduje się szkoła o tej samej nazwie, prestiżowa, które podąża za brytyjskim systemem edukacji, takim jak British College w La Cañada. Inne prestiżowe szkoły w ramach urbanizacji to szkoła Santo Tomás de Aquino lub Escuela 2. Francuskie Liceum Walencji w Paternie oddalone jest o cztery kilometry. 

Bliskość Morza Śródziemnego jest jedną z głównych atrakcji Walencji. La Cañada nieznajdująca się na wybrzeżu, znajduje się jedynie 16 kilometrów od plaży. Najbliższa jest ta w Port Saplaya (Apboraya), z pięknym portem obok. Miłośnicy żeglowania mogą udać się do Port America´s Cup w Walencji czy Pobla de Farnals (20 km). Plaże miejskie w Alboraya i Walencji charakteryzują się wysoką jakością i niezwykłym śródziemnomorskim klimatem.

Z La Cañada można udać się na kilka pobliskich pól golfowych. Najbliższy jest klub Escorpión, 4 kilometry stąd. Jeden z najważniejszych we Wspólnocie Walencji liczy 27 dołków podzielonych na trzy bloki o 9 dołkach, możliwe do połączenia, dzięki czemu mamy do dyspozycji trzy kursy z 18 dołkami. Lokalizacja, u podnóża Sierra Calderona, sprzyja nieregularności rzeźby terenu i obecności śródziemnomorskiej roślinności, tworząc pole jednocześnie dostępne dla nowego i doświadczonego wymagającego gracza. Inne pola znajdujące się w pobliżu to Manises 9 km, El Bosque (Chiva) 25 km, El Saler, a 30 km, czy Foressos (Picassent), też 30 km. 

 

Zobacz nieruchomości na sprzedaż w La Cañada.