Wyszukiwanie nieruchomości
0000
Wyniki

Santa Apolonia

Santa ApoloniaSanta Apolonia jest ekskluzywnym osiedlem położonym w górach Vedat, w Torrente, Walencja. Znajduje się jedynie 9 kilometrów na południowych-wschód od Walencji, a jednocześnie w spokojnej okolicy górskiej, znanej z osiedli rezydencjalnych. Niezbyt wysokie góry, które sięgają zaledwie 142 metrów nad poziomem morza, bogata roślinność, w której dominuje sosna alepska, nadają obszarowi naturalne piękno i nieco przyjemniejszą temperaturę. 

Santa Apolonia usytuowana jest w gminie Torrente z liczbą mieszkańców prawie 80 000, gwarantujące wszystko potrzebne usługi. Miasto, jedynie 2 km na północ, jest idealnie zlokalizowane. Torrente jest trzecim co do liczby mieszkańców miastem w prowincji Walencja, w dużej mierze dzięki wzrostowi jego dzielnic mieszkalnych w ostatnich dziesięcioleciach. Przedłużenie terminu komunalnego, bliskość Walencji i rzeźby terenu, z piątą częścią ziemi zajmowaną przez niewielkie góry, spowodowały wzrost populacji. A życie w Vedat jest niezwykle wygodne, bardzo blisko wszystkiego, ale wyjątkowo ciche. 

Połączenia są doskonałe. Santa Apolonia położona jest blisko drogi A-7, autostrady śródziemnomorskiej, co ułatwia połączenia z innymi drogami. Aby dostać się do Walencji drogą CV-36 wystarczy 20 minut. Lotnisko w Manises położone jest 14 kilometrów stąd, dlatego można latać w różne miejsca w przeciągu kilku minut. Transport publiczny w Torrente dobrze funkcjonuje: ma dwa przystanki metra (Torrent Avinguda jest bliżej Santa Apolonia) w mieście i inne dwa bliżej Santa Apolonia (Realón y Col·legi El Vedat). Autobus miejski ma również kilka przystanków w miejscowości.  

Santa Apolonia jest uprzywilejowaną miejscowością. Poza swoją lokalizacją i doskonałymi połączeniami, dysponuje innymi zaletami mieszkania w osiedlu rezydencjalnym. Ma klub towarzyszki, instalacje sportowe, korty tenisowe z nawierzchnią ziemną, prywatną ochroną przez 24 godziny, dużo zieleni.  

El Vedat, góra, w której znajduje się Santa Apolonia, jest znana ze szkół. W tym naturalnym środowisku (jednak blisko miast), idealnym na ośrodki nauczania, znajduje się szkoła Julio Verne (dwujęzyczna), Santa Teresa i Colegio el Vedat, wszystkie prestiżowe i z tradycją.  

Miłośnicy golfa znajdą w pobliżu kilka pól: Masia de las Estrellas w Cartarroja (9 dołków) położona 9 kilometrów stąd; klub golfowy Manises (9 dołków) 14 km; El Bosque w Chiva 15 km; Foressos w Picassent 16 km; klub golfowy Escorpión w Bétera a 23 km, czy klub golfowy w Saler 26 km. Mieszkając w prowincji Walencja morze zawsze znajduje się blisko. Plaże na południe od miasta Walencja są najbliższymi do Santa Apolonia. Najbliższy port rekreacyjny to te w Walencji, Port America’s Cup, 17 kilometrów stąd. Inne to Port Saplaya, 20 kilometrów, czy klub nurkowy El Perelló 31 kilometrów.  

Zobacz nieruchomości na sprzedaż w Santa Apolonia.