Wyszukiwanie nieruchomości
0000
Wyniki

Santa Bárbara

Santa BarbaraPrestiżowe osiedle Santa Bárbara znajduje się w gminie Rocafort (6600 mieszkańców), położonej 6 km na północny-zachód od Walencji. Osiedle, zielona okolica na północ od miejscowości, jest perfekcyjnie skomunikowana poprzez CV-310 i CV-35 (droga Ademuz). Santa Bárbara dysponuje wszystkimi zaletami tego typu zabudowania: klub towarzyski, klub tenisowy, instalacje sportowe, basen z naturalnego kamienia, ochrona 24 godziny, bliskie położenie od miasta. Przystanki metra w Rocafort i Massarrojos, jedyne 2 km od Santa Bárbara, oferują szybki dostęp do Walencji, unikając problemów z zaparkowaniem i staniem w korku. 

Prestiżowa brytyjska szkoła Cambridge House Community College znajduje się w południowej części osiedla. Inna brytyjska szkoła, Los Olivos, położona jest w sąsiedniej gminie Godella, w odległości niewiele ponad 2 km. 

Miłośnicy golfa mogą znaleźć kilka pól golfowych w okolicy. Klub Escorpión w Betera jest położony najbliżej (8km) i posiada 27 dołków. Klub w Manises 11 km z 9 dołkami, W promieniu 30 km od Santa Barbara znajdziemy trzy najważniejsze pola golfowe w Hiszpanii, wszystkie z 18 dołkami: el Boswue (Chiva), Foressos (Picassent) i El Saler.

Walencja z otwartym morzem jest niezwykłym miejscem na żeglowanie. Port Saplaya jest portem rekreacyjnym najbliżej znajdującym się, jedyne 12 km. Port America’s Cup w Walencji 14 km i port w Pobla de Farnals 15 km. Niesamowite plaże walenckie są niezwykle atrakcyjne. Najbliższe od Santa Barbara to te w gminie Alboraia, czyli Port Saplaya i Patacona. 

Zobacz nieruchomości na sprzedaż w Santa Bárbara.