Wyszukiwanie nieruchomości
0000
Wyniki

Torre en Conill

Torre en ConillTorren en Conill jest luksusowym osiedlem w gminie Betera, wokół pola golfowego klubu Escorpión. 1,5 km od miasta Betera (21 tys. mieszkańców) i około 12 km na północny-zachód od centrum Walencji, jest niezwykłym miejscem do życia; spokojne i ekskluzywne, ale blisko dużego miasta. Niezwykłe plaże Morza Śródziemnego znajdują się 20 km stąd, z dojazdem droga szybkiego ruchu.  

Torre en Conill jest idealnym osiedlem dla miłośników golfa. Ekskluzywne domy są położone wokół słynnego pola golfowego Escorpión z 27 dołkami. Pole podzielone jest na trzy grupy po dziewięć dołków każda, co umożliwia ich łączenie w celu utworzenia trzech różnych kursów po 18 dołków. Każda grupa ma inne cechy, a lokalizacja u podnóża góry Sierra Calderona sprawia, że ​​miejsce jest wyjątkowe. Pole, zaprojektowane przez Amerykanina Ron Kirby, wykorzystuje piękno śródziemnomorskiej roślinności i nieregularność rzeźby terenu i zboczy gór. Liczne jeziora pomagają, “nagradzać dobre uderzenia i karać złe uderzenia”.

Ze względu na świetne położenie, wszystkie usługi potrzebne do życia znajdują się bardzo blisko. Osiedle posiada własny supermarket, co jest dużym udogodnieniem dla mieszkańców. W sąsiedniej miejscowości Mas Camarena mieści się szkoła o tej samej nazwie, prestiżowa i dwujęzyczna.  

Miłośnicy żeglarstwa maja w pobliżu porty rekreacyjne Port Saplaya (Alboraya) i port w Pobla de Farnals, w promieniu 20 km. Linia autobusowa łączy Torre en Conill z Mas Camarena, Beterą i Walencją. Ponadto, linia metra nr 1 ma przystanek w Betera, co jest zaletą dostania się do miasta bez samochodu. Innym mocnym punktem osiedla jest umiejscowienie w nim ośrodka jeździeckiego Mallaetes, dostępnym dla wszystkich zainteresowanych tym sportem. Torre en Conill ma zapewnioną prywatną całodobową ochronę.

Zobacz nieruchomości na sprzedaż w Torre en Conill.