Wyszukiwanie nieruchomości
0000
Wyniki
Img0

Sprzedaj dom

Chcą Państwo sprzedać swoją posiadłość i chcieliby Państwo zrobić to w bezpieczny i poufny sposób.
W Rimontgó mamy kontakt z klientami międzynarodowymi, którzy mają do nas pełne zaufanie.

Dla nas, każda nieruchomość jest osobistym wyzwaniem, o które dbamy z troską, aby zaoferować jak najlepsze usługi.

Poznaj zalety. Nikt nie zna lepiej niż Państwo zalet sprzedawanego domu. Wyobrażają sobie Państwo przenieść wszystkie odczucia związanie z domem na kupców i przyszłych właścicieli nieruchomości? W Rimontgó oferujemy różne opcje pokazania nieruchomości, począwszy od spotkania w cztery oczy, z określeniem wszystkich szczegółów.

Bezpieczeństwo i zaufanie. Nie ma lepszej gwarancji niż zadowolenie tych, którzy już z nami współpracowali i pozostawili nam pochlebne opinie na stronie internetowej. Możemy sie także pochwalić licznymi nagrodami i uznaniem międzynarodowym. Najlepiej jednak jest nas poznać i wykreować sobie opinię na nasz temat.

Rimontgó. Założona w 1959 roku, Rimontgó jako rodzinna firma przez braci José y Antonio Ribes Bas, którzy utrzymują etykę i standardy tradycjonalnych usług połączone z nowoczesnym podejściem, eksperci na rynku luksusowych nieruchomości w Hiszpanii Wschodniej. Timontgó współpracuje z międzynarodowymi agentami nieruchomości z różnych części świata. Oznacza to, że oferujemy wyjątkowy wybór nieruchomości w Hiszpanii, Europie, Ameryce Północnej oraz w innych miejscach na świecie.

Klienci międzynarodowi. Aby być liderem na rynku międzynarodowym, najpierw trzeba zacząć od bycia liderem lokalnym. Nasza obecność na wschodzie kraju jest bardzo widoczna, co razem z międzynarodowym powołaniem, umocniło naszą pozycję dla klientów z całego świata, którzy szukają nieruchomości z prestiżowymi agentami.

Nasze kryterium. Wiemy, co się naszym klientom podoba i stawiamy się na ich miejscu. Wybór nieruchomości, którego dokonujemy jest podstawą naszej pracy. Tutaj nie ma miejsca na fałszywą skromność: wyszukujemy i dysponujemy najlepszymi nieruchomościami na rynku.

Spersonalizaowany projekt. Są Państwo dla nas ważni od momentu skontaktowania się z Rimontgó. Chcemy towarzyszyć Państwu w całym procesie w sposób aktywny i dać z siebieb wszystko, czego Państwo od nas oczekują. Pionierski sposób pracy w sektorze, którego cel jest jasny: przewyższenie oczekiwań klienta.

Zintegrowana usługa. Szczegółowa informacja na temat okolicy, w której chcą Państwo mieszkać, szczegóły dotyczące światła i orientacji, propozycja umieszczenia pomieszczeń, studio feng shui, opiniesąsiadów i kupców, wszystko, czego mogą Państwo potrzebować. Proszę dać nam siebie zaskoczyć.

Proszę wyrazić swoje oczekiwania w formularze, a skontaktujemy się z Państem.

Opcjonalne dodanie zdjęć nieruchomości, maksymalnie cztery.Aby je dodać kliknąć pole “Dodaj zdjęcia”.

  • Można dodać do czterech zdjęć.
  • Zdjęcia powinny miećmaksymalny rozmiar 500Kb.
  • Jedynie zdjęciajpg, jpeg, png o gif.
Chcę otrzymać biuletyn z nowościami Rimontgó.
Przeczytałem i akceptuję politykę prywatności.